Menu Zavřeno

Zážitkové střelby pro jednotlivce i skupiny

Teambuilding, firemní akce, event, zážitky, OBOS.cz, školení, zážitková střelba, střelecké akce, střelecká soutěž

Toužíte po nějakém nevšedním zážitku, troše adrenalinu? Chtěli byste si zastřílet a nemáte zbrojní průkaz? Nevadí. Pod profesionálním dohledem našich instruktorů si může zastřílet každý, kdo vlastní občanský průkaz. Pořádáme akce jak přímo v centru Prahy, tak i v jeho okolí. Při velkém zájmu za vámi rádi přijedeme i do jiného města či vesničky se střelnicí. Neváhejte a nahlédněte do našeho online zbrojního skladu, kde se můžete pokochat naším širokým sortimentem.

Svěřte se do rukou našich zkušených instruktorů kteří se vám budou po dobu střelby věnovat na sto procent.
Díky takovéto péči se budete nejen cítit bezpečně, ale navíc si sebou krom zážitku odnesete i základní střelecké náviky.

V případě, že se vám střílení zalíbí, organizujeme kurzy pro zájemce o zbrojní průkaz. Dále pořádáme workshopy, při kterých vám poradíme, jaká kategorie zbrojního průkazu je pro vás ta pravá.

 

Cenu vám připravíme přímo na míru, vybereme ideální skladbu zbraní z našeho dvousethlavňového arzenálu a zabezpečíme ideální počet instruktorů pro vaší akci. Střelecký zážitek jsme schopni připravit jak pro jednu osobu tak i pro velkou skupinu.
S konkrétní poptávkou nás neváhejte kontaktovat.
info@obos.cz
tel: 775568586